KeepCup
KeepCup to niesamowite kubki, które zostały stworzone z myślą zmniejszenia zużycia kubków jednorazowych, a tym samym ochrony środowiska. Celem tej australijskiej firmy jest zachęcanie do korzystania z produktów wykonanych ze szkła oraz tworzyw sztucznych, które są trwałe i odpowiednie w kontekście pozytywnej eko-kampanii. Pomysł stworzenia kubkó...
KeepCup to niesamowite kubki, które zostały stworzone z myślą zmniejszenia zużycia kubków jednorazowych, a tym samym ochrony środowiska. Celem tej australijskiej firmy jest zachęcanie do korzystania z produktów wykonanych ze szkła oraz tworzyw sztucznych, które są trwałe i odpowiednie w kontekście pozytywnej eko-kampanii. Pomysł stworzenia kubków pojawił się w głowach dwóch braci, którzy będąc właścicielami kawiarni w Melbourne byli zaniepokojeni ilością zużywanych kubków.
Niepowtarzalny design, niesamowita paleta barw to znak rozpoznawczy tej firmy. KeepCup są wygodne, solidne i łatwe do przenoszenia. Świetnie sprawdzają się w terenie, zarówno w samochodzie jak i na spacerze.

Kubki KeepCup to nie tylko wygoda i oryginalna forma, to również niezwykła koncepcja, która przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów poprzez wielokrotne używanie tego samego kubka.
Więcej

KeepCup Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji