Dołącz do naszego newslettera
i odbierz

20 PLN

na pierwsze zakupy

Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz kod rabatowy na 20 pln przy realizacji zakupów pow. 200 pln. Promocja dotyczy nowych, nie zarejestrowanych jeszcze użytkowników.

KeepCup
KeepCup to niesamowite kubki, które zostały stworzone z myślą zmniejszenia zużycia kubków jednorazowych, a tym samym ochrony środowiska. Celem tej australijskiej firmy jest zachęcanie do korzystania z produktów wykonanych ze szkła oraz tworzyw sztucznych, które są trwałe i odpowiednie w kontekście pozytywnej eko-kampanii. Pomysł stworzenia kubkó...
KeepCup to niesamowite kubki, które zostały stworzone z myślą zmniejszenia zużycia kubków jednorazowych, a tym samym ochrony środowiska. Celem tej australijskiej firmy jest zachęcanie do korzystania z produktów wykonanych ze szkła oraz tworzyw sztucznych, które są trwałe i odpowiednie w kontekście pozytywnej eko-kampanii. Pomysł stworzenia kubków pojawił się w głowach dwóch braci, którzy będąc właścicielami kawiarni w Melbourne byli zaniepokojeni ilością zużywanych kubków.
Niepowtarzalny design, niesamowita paleta barw to znak rozpoznawczy tej firmy. KeepCup są wygodne, solidne i łatwe do przenoszenia. Świetnie sprawdzają się w terenie, zarówno w samochodzie jak i na spacerze.

Kubki KeepCup to nie tylko wygoda i oryginalna forma, to również niezwykła koncepcja, która przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów poprzez wielokrotne używanie tego samego kubka.
Więcej

KeepCup Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów