Regulamin zakupów na stronach coffeesite.pl

Regulamin zakupów określa zasady zakupów w sklepie internetowym firmy ConSite Sp. z o.o., 05-830 Nadarzyn, ul.Plantowa 5.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje, zawarte w regulaminie.

Firma CONSITE z siedzibą mieszczącą się pod adresem, 05-830 Nadarzyn, ul.Plantowa 5, NIP: 123-127-13-72 , oraz REGON: 145843074 , prowadzi sprzedaż za pomocą strony internetowej znajdującej się pod adresem www.coffeesite.pl.
Zamówienie może zostać złożone poprzez skorzystanie z procedury zakupowej dostępnej na stronie www.coffeesite.pl . Kupujący jest zobowiązany do wybrania odpowiedniej formy płatności, formy dostarczenia przesyłki oraz o podać prawidłowe dane teleadresowe – jest to niezbędne do zrealizowania umowy. Firma CONSITE zastrzega sobie prawo do zweryfikowania danych teleadresowych.

Cena sprzedaży ustalana jest zgodnie z cennikiem obowiązującym w sklepie coffeesite.pl. Cena obowiązuje w momencie złożenia zamówienia, jest wiążąca dla obu stron transakcji.
Wszystkie ceny na stronach coffeesite.pl podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT liczony według obowiązującej stawki.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny wszystkich towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty, ogłaszania i przerywania lub zmiany warunków akcji promocyjnych przeprowadzanych na stronach coffeesite.pl.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz legalnie wprowadzone na rynek polski.


Umowa uważana jest za zawartą momencie, kiedy firma CONSITE wysyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia, zawierające cenę, termin dostawy i warunki płatności. Umowa jest uważana za ważną, jeśli kupujący w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia nie zakwestionuje treści w nim zawartych.
Warunki realizacji zamówienia mogą zostać zmienione lub umowa może zostać zerwana przez kupującego bez podania przyczyn, do momentu wystawienia faktury.

Wydanie zakupionego towaru następuje w momencie przekazania przesyłki przez firmę, świadczącą na rzecz firmy CONSITE usługi polegającej na dostarczeniu przesyłek, chyba że strony postanowią inaczej.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura wystawiana jest w chwili, gdy zamówione przez klienta towary są gotowe do wysyłki.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki odstąpić i zrezygnować z towaru kupionego w coffeesite.pl – bez podania przyczyny. Procedura zwrotu pieniędzy może trwać do 5 dni roboczych od momentu, w którym towar zostanie dostarczony do coffeesite.pl. Towar powinien zostać odesłany w dowolny sposób na koszt kupującego. Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie, nie mogą również zostać zwrócone, jeśli były używane lub zostały zniszczone. W sytuacji uznania przez coffeesite.pl, iż towar zwrócony nie odpowiada powyższym wymogom, możemy uznać odstąpienie od umowy za nieważne i pozostawić zakupiony towar do dyspozycji kupującego.

Po upływie 14 dni obowiązuje przyjęta przez coffeesite.pl procedura reklamacyjna.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez coffeesite.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883.

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności i ochrony danych osobowych firmy CONSITE.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawa z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez towar niebezpieczny. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby sklepu.

Leasing

Oferujemy również możliwość zakupu w leasingu poprzez Grenkeleasing. Klientom, którzy są zainteresowani tą formą zakupu, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Reklamacje i zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny (Dz.U.Nr.22 poz. 271), z towaru kupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, nie został w żaden sposób zniszczony lub wykorzystany.
Prosimy o odesłanie towaru, z którego Państwo rezygnujecie, razem z dokumentem potwierdzającym zakup (faktura VAT). Gwarantujemy zwrot wartości produktu.

Nie zwracamy kosztów odesłania do nas towaru.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Przesyłkę prosimy odesłać pod adres:
ConSite Sp. z o.o.
ul.Plantowa 5
05-830 Nadarzyn

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt e-mail: biuro@coffeesite.pl


Dostawa towaru

Czas dostarczenia towaru do klienta = czas realizacji zamówienia + czas przesyłki

Przesyłka realizowana jest wyłącznie na terytorium Polski. 
 
Formy i czas dostarczenia przesyłki:

Forma doręczenia Wartość zamówienia Forma płatności Koszt Czas przesyłki
Przesyłka kurierska > 500 zł przedpłata na konto 0 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska < 500 zł przedpłata na konto 14 zł 1-2 dni robocze

za każdy rozpoczęty 1000 zł

(max. kwota pobrania = 5000 zł)

za pobraniem

+ 4 zł

Odbiór osobisty:

05-830 Nadarzyn
ul.Plantowa 5

przedpłata na konto/gotówka 0 zł -


 
Czas realizacji zamówienia (dostępność):

  • dostępny - produkt znajduje się w naszym magazynie, możemy wysłać go do Ciebie od razu
  • zapytaj o dostępność - nie mamy aktualnie produktu w swoim magazynie, ale znajduje się on w magazynie producenta, który deklaruje nam doręczenie go w terminie do 28 dni roboczych, wtedy będziemy go mogli do Ciebie wysłać


Powyższe statusy oparte są na deklaracjach naszych dostawców i na bieżącą podlegają zmianom.