coffeesite.pl w szczególny sposób podchodzi do kwestii uszanowania i respektowania praw przysługującym klientom sklepu. Pragniemy w jak najwyższym stopniu zadbać o prywatność naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć sklep przed wszelkimi próbami kradzieży danych osób kupujących. Zapewniamy również, iż dane te służą nam jedynie do zapewnienia jak najlepszej i najsprawniejszej komunikacji z klientami naszego sklepu.

1. Dane osobowe
coffeesite.pl zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

2. Powody, dla których coffeesite.pl gromadzi dane osobowe:
- poprawa jakości usług i lepsze dostosowywanie ich do potrzeb klientów
- informowanie o nowych produktach
- informowanie o zmianach w regulaminie
- bieżące kontakty z klientami

3. Wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości klientom sklepu dotyczących takich kwestii jak nowości w usługach, produktach, informacje o awariach, ich przyczynach, modernizacjach itp. Wszelkie jednak treści reklamowe mogą być wysyłane klientom jedynie za ich zgodą, wg art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)

4. Pytania
Obiecujemy szybką reakcję na wszelkie Wasze zapytania i uwagi dotyczące naszej polityki prywatności. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt na adres e-mailowy: biuro@coffeesite.pl