Dołącz do naszego newslettera
i odbierz

20 PLN

na pierwsze zakupy

Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz kod rabatowy na 20 pln przy realizacji zakupów pow. 200 pln. Promocja dotyczy nowych, nie zarejestrowanych jeszcze użytkowników.

coffeesite.pl w szczególny sposób podchodzi do kwestii uszanowania i respektowania praw przysługującym klientom sklepu. Pragniemy w jak najwyższym stopniu zadbać o prywatność naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć sklep przed wszelkimi próbami kradzieży danych osób kupujących. Zapewniamy również, iż dane te służą nam jedynie do zapewnienia jak najlepszej i najsprawniejszej komunikacji z klientami naszego sklepu.

1. Dane osobowe
coffeesite.pl zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

2. Powody, dla których coffeesite.pl gromadzi dane osobowe:
- poprawa jakości usług i lepsze dostosowywanie ich do potrzeb klientów
- informowanie o nowych produktach
- informowanie o zmianach w regulaminie
- bieżące kontakty z klientami

3. Wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości klientom sklepu dotyczących takich kwestii jak nowości w usługach, produktach, informacje o awariach, ich przyczynach, modernizacjach itp. Wszelkie jednak treści reklamowe mogą być wysyłane klientom jedynie za ich zgodą, wg art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)

4. Pytania
Obiecujemy szybką reakcję na wszelkie Wasze zapytania i uwagi dotyczące naszej polityki prywatności. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt na adres e-mailowy: biuro@coffeesite.pl