3

Ekspres do kawy TORRE - Peppina Legno

11 600,00 zł
Brutto

TORRE Espresso Italy - Peppina Legno - ekspres do kawy włoskiego producenta wysokiej jakości, gdzie nowoczesny wyświetlacz łączy się z tradycyjnym designem, idealnie wpisujący się do użytku domowego, a zarazem  oferujący wydajność porównywalną do produktów profesjonalnych.  Model wyposażony w profesjonalną grupę E61 z nową ergonomiczną, elegancką dźwignią, pompę rotacyjną, 2 bojlery oraz zbiornik na wodę o pojemności 2,2 litra.

Zapytaj o specjalną ofertę!

Zapraszamy do naszego SHOWROOMu.

Przy odbiorze własnym, bezpłatne szkolenie.


Ilość
Obecnie brak na stanie

TORRE Espresso - Peppina Legno - ekspres do kawy wysokiej jakości, idealnie wpisujący się do użytku domowego, a zarazem  oferujący wydajność porównywalną do produktów profesjonalnych. 

Model Peppina to maksymalna wielofunkcyjność, profesjonalne osiągi i stabilność temperaturowa zapewniona dzięki grupie zaparzającej E61 z nową ergonomiczną i elegancką dźwignią ERGOLIFT™

Urządzenie w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej, z profesjonalnymi komponentami. Ekspres wyposażony jest w 2 bojlery o pojemności 0,75 oraz 1,0 l, umożliwiające dostęp do wody i pary w tym samym czasie, bez zmiany równowagi termicznej. Model posiada dysze pary i gorącej wody dla miłośników zarówno espresso, jak i kaw mlecznych.

Ekspres posiada pompę rotacyjną z możliwością bezpośredniego podłączenia do źródła wody oraz zbiornik na wodę o pojemności 2,2 litra. Ponadto ekspres posiada automatyczną ochronę elementu grzewczego w bojlerze w przypadku braku wody oraz automatyczne uzupełnianie wody ze zbiornika.

Dodatkowo model wyposażony jest w sterownik PID, dotykowy wyświetlacz 3,5'' oraz  podwójny manometr wskazujący ciśnienie w bojlerze i pompy, duży podgrzewacz na filiżanki, lampkę sygnalizującą niski poziom wody oraz tackę ociekową. 

Model z drewnianymi elementami - gałki, końcówka dźwigni, rączka portafiltra. 

Zasilanie  -  220 - 240 V / 50-60 Hz

Dodatkowo w zestawie: 

portafilter z podwójną wylewką
sitko na podwójne espresso
portafilter z pojedynczą wylewką
sitko na pojedyncze espresso
ślepe sitko 
plastikowy tamper
szczotka do czyszczenia
miarka
ściereczka
instrukcja obsługi

P-TO-EK-005-000 (T02SR DISPLAY NOCE)

Opis

Pompa
rotacyjna
Grupa zaparzająca
E61
Bojler
2 bojlery
Pojemność bojlera
0,75 + 1.0 L
Pojemność zbiornika
2,2 L
PID
tak
Bezpośrednie podłączenie wody
tak
Programowalna doza
nie
Moc
1100 + 1000 W
Wysokość
385 - 405 mm
Głębokość
440 mm
Szerokość
325 mm
Waga
28,8 kg

Specyficzne kody

Zobacz także

Ekspres do kawy TORRE -...

11 600,00 zł
chat Komentarze (0)