Informacje

Nowe produkty

Młynki

Profesjonalne młynki do kawy czołowych włoskich marek:

MaCap, Fiorenzato, Rancilio, Bezzera, Rocket oraz Profitec i ECM

Młynki Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • Macap

  Firma Macap została założona w 1930 roku we Włoszech, jako producent i dostawca urządzeń dla przemysłu kawowego. Już od momentu powstania oferuje produkty najwyższej jakości. Wszystkie produkty Macap są rezultatem ciągłego udoskonalania i przestrzegania surowych norm jakości. Dbałość o szczegóły w połączeniu z solidną konstrukcją i niezawodnością spowodowała że ich młynki należą do najlepszych na rynku.

 • Bezzera

  Firma Bezzera tworzy historię ekspresów już od 1901 roku kiedy to z inicjatywy Luigiego Bezzery powstał pierwszy na świecie ekspres automatyczny. Będąc pionierem wyznaczyli standardy technologiczne i jakościowe którymi mogą się szczycić po dziś dzień. Historia przemysłu kawowego jest ściśle związana z historią firmy Bezzera która doskonale łączy w swoich produktach tradycję z technologią. Dzięki ciągłym dążeniem do zmian i innowacji nieustannie wiodą prym wśród producentów najwyższej klasy sprzętów kawowych.

 • Rancilio

  firma RANCILIO zajmuje się produkcją ekspresów do kawy już od lat 20-tych XX wieku. Została założona w 1927 roku przez Roberto Rancilio w Mediolanie we Włoszech. Firma słynie z innowacyjnych sieci dystrybucyjnych, efektywnego wykorzystania wzornictwa przemysłowego i wysokiej niezawodności.

 • Profitec

  Firma Profitec GmbH została założona w 1985 roku i od samego początku zaczęła specjalizować się w sprzedaży włoskich ekspresów do kawy, krajalnic i produktów technicznych.

  Od lat 90-tych, korzystając z własnego know-haw firma opracowuje i produkuje ręcznie robione, wysokiej klasy półautomatyczne ekspresy już pod własną marką. Po latach doświadczenia firma cieszy się opinią producenta najwyższej jakości, niezawodnych ekspresów i pomimo dość krótkiej historii znana jest już na całym świecie.

 • Fiorenzato

  Kiedy 26 letni Pietro Fiorenzato założył własną firmę w Mestre w 1936 roku, posiadał już spore doświadczenie współpracując wcześniej z jedną z kilku fabryk produkującą młynki do kawy w ówczesnym czasie. Jego wiedza połączona z pasją pozwoliła mu stworzyć i zaoferować produkty idealnie łączące jakość i innowacyjne technologie.
  Ciągły rozwój firmy został zahamowany w czasie II wojny światowej, kiedy jego fabryka została zniszczona przez bombardowania. Był to z pewnością trudny czas dla firmy ale Pietro Fiorenzato wykorzystał wszystkie swoje siły do odbudowy swojego dzieła tuż po wojnie.
  W następnych dziesięcioleciach, produkcja nadal kładła największy nacisk na wysoką jakość, z której znak towarowy FIORENZATO zawsze był znany.
  W 2005 roku, wnuki założyciela firmy - Manuel i Christian - postanowił doprowadzić do istotnych zmian w firmie, kładąc większą uwagę na badania i zastosowanie najnowocześniejszych technologii.

 • Rocket

  Kiedy firma ROCKET ESPRESSO powstawała jej twórcy postawili sobie przede wszystkim dwa cele, ich maszyny powinny być piękne i wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły i co najważniejsze maszyny Rocket Espresso musiały być zdolne do wytwarzania najlepszego espresso. Po latach od powstania firmy można stwierdzić że ich cele zostały osiągnięte w 100%

 • ECM

  ECM to zespół specjalistów, którzy łączą wieloletnie doświadczenie z wyjątkową kompetencją w budowie ekspresów do kawy. Firma ma do dyspozycji rdzeń z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Ekspresy ECM produkowane są w zakładzie w Mediolanie i sprzedawane na całym świecie poprzez specjalnie wyselekcjonowanych dealerów.

  Wolfgang Hauck, założyciel firmy i szef ECM Manufacture GmbH, działa w branży espresso ponad 25 lat i był bardzo wpływową postacią w instytucji kultury włoskiego espresso w Niemczech.

  Po wielu latach działalności ECM Manufacture GmbH zyskał status producenta wysokiej klasy maszyn w których doskonałe łączą wyrafinowane wzornictwo ze stali nierdzewnej, z innowacyjną technologią

 • Ceado
  "think strong, work better", to więcej niż filozofia, to energia, która rozświetla każdy element.
  Stworzona, by osiągnąć maksymalną wydajność bez kompromisów i ułatwić codzienną pracę baristów. 
  W 1952 Egidio Girardi, założyciel Ceado, uczył się w Wenecji sztuki wytwarzania młynków do kawy.
  Dzisiaj dumni włoskiego rzemiosła, kontynuują, projektują i tworzą produkty we Włoszech
  dla całego świata.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów