8

Ceado E37J

6 199,00 zł
Brutto

Ceado E37J, to profesjonalny młynek żarnowy włoskiej firmy Ceado, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego, w biurze oraz w gastronomii. Model wyposażony jest w unikalny system Steady Lock Grinder oraz innowacyjną płynną regulację mielenia, dzięki której możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Zapytaj o specjalną ofertę !!!


Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Ceado E37J, to profesjonalny młynek żarnowy włoskiej firmy Ceado, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego, w biurze oraz w gastronomii. Model wyposażony jest w unikalny system Steady Lock Grinder, który zapewnia stałą odległość między żarnami, jak również powrót do wcześniejszych ustawień oraz płynną regulację mielenia (Quick Set Revolution), która umożliwia płynną regulację grubości i precyzyjne jej ustawienie.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, cichą pracą, wysoką jakością wykonania oraz programowalną dozą kawy ustawianą przy użyciu wyświetlacza LCD. E37J wyposażony jest w płaskie stalowe żarna o średnicy 64 mm, a łatwy do nich dostęp pozwala na prostsze i regularne czyszczenie młynka. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy, a znajdujący się tam uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni.

Dodatkowo młynek posiada licznik zmielonych doz kawy.

P-CE-MP-003-000

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
64 mm
Regulacja stopnia mielenia
płynna
Pojemność zbiornika na ziarna
600 g
Moc
300 W
Wysokość
432 mm
Głębokość
309 mm
Szerokość
212 mm
Waga
9,7 kg
Silnik
1380 obr/min
Wydajność
1,7 g/s

Specyficzne kody

Ceado E37J

6 199,00 zł
chat Komentarze (0)