0

Macap MC42T

1 699,00 zł
Brutto

Macap MC42T to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta, który przeznaczony jest głównie dla gastronomii oraz sklepów sprzedających kawę ziarnistą. Młynek umożliwia mielenie kawy bezpośrednio do pojemnika lub torebki mocowanej dzięki specjalnemu uchwytowi znajdującemu się przy wylocie zmielonej kawy. Model MC42T wyposażony jest dodatkowo w timer.


Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Macap MC42T to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta, który przeznaczony jest głównie dla gastronomii oraz sklepów sprzedających kawę ziarnistą. Młynek umożliwia mielenie kawy bezpośrednio do pojemnika lub torebki mocowanej dzięki specjalnemu uchwytowi znajdującemu się przy wylocie zmielonej kawy.

Model MC42T wyposażony jest dodatkowo w timer, dzięki któremu możliwe jest ustawienie czasu mielenia.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, cichą pracą, niezawodnością i wysoką jakością wykonania. MC42T wyposażony jest w aluminiową obudowę oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 58 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się poprzez włączenie głównego wyłącznika, a umieszczony bezpośrednio pod zasobnikiem na kawę pierścień umożliwia regulację mielenia.

Opis

Programowalna doza
nie
Rodzaj młynka
manualny
Średnica żaren
58 mm
Regulacja stopnia mielenia
skokowa
Pojemność zbiornika na ziarna
500 g
Moc
250 W
Wysokość
430 mm
Głębokość
308 mm
Szerokość
194 mm
Waga
7,5 kg
Silnik
1400 obr./min.

Specyficzne kody

Macap MC42T

1 699,00 zł
chat Komentarze (0)