Ceado E6P
  • Ceado E6P
  • Ceado E6P
  • Ceado E6P
  • Ceado E6P
  • Ceado E6P
  • Ceado E6P
2

Ceado E6P - czarny

3 840,00 zł
Brutto

Ceado E6P to profesjonalny młynek żarnowy włoskiej firmy Ceado, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego, w biurze oraz w gastronomii. Model wyposażony jest w unikalny system Steady Lock Grinder, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Teraz nowym model w czarnym kolorze oraz z wyświetlaczem LCD.

Zapytaj o specjalną ofertę !!!

Kolor
Ilość
Dostawa 1-2 dni robocze

Ceado E6P to profesjonalny młynek żarnowy włoskiej firmy Ceado, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego, w biurze oraz w gastronomii. Model wyposażony jest w unikalny system Steady Lock Grinder, który zapewnia stałą odległość między żarnami, jak również powrót do wcześniejszych ustawień.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, cichą pracą, wysoką jakością wykonania oraz możliwością zaprogramowania dozy kawy przy użyciu wyświetlacza LCD. E6P wyposażony jest w płaskie stalowe żarna o średnicy 64 mm, a łatwy do nich dostęp pozwala na prostsze i regularne czyszczenie młynka. Rozpoczęcie mielenia odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się nad wylotem kawy, a znajdujący się pod spodem uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni.

P-CE-MP-002-001

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
64 mm
Regulacja stopnia mielenia
płynna
Pojemność zbiornika na ziarna
600 g
Moc
300 W
Wysokość
440 mm
Głębokość
212 mm
Szerokość
178 mm
Waga
8 kg
Silnik
1380 obr/min
Wydajność
1,7 g/s

Specyficzne kody

Ceado E6P - czarny

3 840,00 zł
chat Komentarze (0)