ECM Technika V Profi PID
  • ECM Technika V Profi PID
  • ECM Technika V Profi PID
  • ECM Technika V Profi PID
  • ECM Technika V Profi PID
5

ECM Technika V Profi PID

9 390,00 zł
Brutto

Model Technika V Profi PID to wysokiej klasy jednogrupowy ekspres z grupą zaparzającą E61 wykonany z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ekspres wyposażony jest w profesjonalną pompę rotacyjną oraz stalowy bojler z wymiennikiem ciepła (HX) umożliwiającym dostęp do wody i pary w tym samym czasie.

Zapytaj o specjalną ofertę!

Zapraszamy do naszego SHOWROOMu.

Przy odbiorze własnym, bezpłatne szkolenie.

Ilość
Dostawa 1-2 dni robocze

Model Technika V Profi PID to wysokiej klasy jednogrupowy ekspres z profesjonalną grupą zaparzającą E61, który dzięki wyrafinowanej technologii oraz wyjątkowym designie jest ulubieńcem każdego fanatyka kawy wśród tego typu urządzeń. Ekspres wyposażony jest w stalowy bojler o pojemności 2,1 l z dodatkową izolacją termiczną oraz z wymiennikiem ciepła (HX) umożliwiającym dostęp do wody i pary w tym samym czasie. Obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Wyświetlacz PID do indywidualnej regulacji temperatury i wskazywania czasu parzenia kawy dostarcza niesamowitej wygody i przyjemności z używania tej maszyny. Ekspres wyposażony jest również w shot timer, profesjonalny zawór pary i gorącej wody o nowym wyglądzie oraz w wysokiej klasy grupę zaparzającą, dzięki której ekspres sprawuje się perfekcyjnie nawet po wielu latach użytku.

Największą i najbardziej docenianą zaletą tego urządzenia jest niezwykle cicha pompa rotacyjna, która gwarantuje komfort z korzystania i właśnie dzięki temu Technika V Profi PID wyróżnia się z wśród reszty ekspresów. Ponadto ekspres posiada 2 manometry - jeden wskazuje ciśnienie pompy a drugi bojlera serwisowego, dysze pary oraz wody wykonane ze stali nierdzewnej w technologii "cool touch”, która zapewnia rozgrzanie jedynie końcówki dyszy oraz łatwość w czyszczeniu, chromowane kolby oraz zawór bezpieczeństwa z automatycznym wyłączeniem w przypadku braku wody. Sterowanie poborem wody jest bardzo łatwe i odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie do przyłącza wody bieżącej lub z zasobnika wody o pojemności 3 litrów.

Zasilanie  -  220 - 240 V / 50-60 Hz

Dodatkowo w zestawie: 

portafilter z pojedynczą wylewką
portafilter z podwójną wylewką
sitko na pojedynczeespresso
sitko na podwójne espresso
ślepe sitko
tamper z cienką, stalową stopką
miarka do kawy
szczotka do czyszczenia grupy
instrukcja obsługi

P-EC-EK-010-000

Opis

Pompa
rotacyjna
Grupa zaparzająca
E61
Bojler
HX
Pojemność bojlera
2,1 L
Pojemność zbiornika
3 L
PID
tak
Bezpośrednie podłączenie wody
tak
Shot timer
tak
Programowalna doza
nie
Moc
1400 W
Wysokość
390 mm
Głębokość
475 mm
Szerokość
325 mm
Waga
28 kg

Specyficzne kody

Zobacz także

Tamper Station ECM

Tamper Station firmy ECM – wysokiej jakości, praktyczna stacja...

Cena 336,00 zł

ECM Technika V Profi PID

9 390,00 zł
chat Komentarze (0)