1

Macap M2E - BLACK

2 098,00 zł
Brutto

Macap M2E to jeden z mniejszych, ale doskonałych, profesjonalnych młynków do kawy, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego.

Młynek charakteryzuje się małymi gabarytami i solidną konstrukcją. Model M2E umożliwia zaprogramowanie czasu mielenia na dotykowym wyświetlaczu.


Ilość
Obecnie brak na stanie

Macap M2E to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego. Młynek charakteryzuje się małymi gabarytami i solidną konstrukcją. Model M2E umożliwia zaprogramowanie czasu mielenia kawy dla pojedynczej i podwójnej dozy. 

M2E wyposażony jest w aluminiową obudowę oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 50 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy. Młynek posiada również wygodne widełki podtrzymujące portafilter podczas mielenia kawy, które można regulować w zależności do używanej kolby. Umieszczony bezpośrednio pod zasobnikiem na kawę pierścień umożliwia regulację mielenia.

Model z mikroregulacją posiada dodatkowo śrubę mikrometryczną, która umożliwia płynną regulację grubości i precyzyjne jej ustawienie.

P-MC-M2E-BLACK

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
50 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
250 g
Moc
220 W
Wysokość
382 mm
Głębokość
250 mm
Szerokość
152 mm
Waga
5,1 kg
Silnik
1400 obr/min (50Hz)
Kolor
C18 (czarny)

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Macap M2E - BLACK

2 098,00 zł
chat Komentarze (0)