EUREKA Mignon Atom
  • EUREKA Mignon Atom
0

EUREKA Atom 60E - czarny mat

3 090,00 zł
Brutto

Młynek Atom to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w domu lub małej gastronomii.Młynek umożliwia zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.


Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Młynek Mignon Atom to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w domu lub małej gastronomii.Młynek umożliwia zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.

Młynek  wyposażony jest w system mikroregulacji mielenia opatentowany przez firmę EUREKA, dzięki któremu możliwe jest bardzo dokładne dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, niezawodnością, wysoką jakością wykonania i cichą pracą, dzięki rozwiązaniom antywibracyjnym, które redukują hałas mielenia o około 20dB w porównaniu do standardowych młynków.

Atom 60 wyposażony jest w aluminiową obudowę oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 60 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy, a znajdujący się tam uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni.

Młynek posiada również licznik zmielonych porcji kawy.

Przeznaczenie: espresso, inne metody parzenia (french press, drip)

P-EU-MP-006-000

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
60 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
510 g
Moc
450 W
Wysokość
440 mm
Głębokość
227 mm
Szerokość
180 mm
Waga
7,8 kg
Silnik
1350 obr/min

Specyficzne kody

EUREKA Atom 60E - czarny mat

3 090,00 zł
chat Komentarze (0)