EUREKA Mignon Perfetto - chrom 16CR
  • EUREKA Mignon Perfetto - chrom 16CR
4

EUREKA Mignon Perfetto - chrom 16CR

2 090,00 zł
Brutto

Młynek Mignon Perfetto to młynek żarnowy włoskiego producenta EUREKA z serii Mignon Silent, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego. Młynek umożliwia zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.


Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Młynek Mignon Perfetto to młynek żarnowy włoskiego producenta EUREKA z serii Mignon Silent, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego. Młynek umożliwia zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.

Modele z serii Mignon wyposażone są w system mikroregulacji mielenia opatentowany przez firmę EUREKA, dzięki któremu możliwe jest bardzo dokładne dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, niewielkimi gabarytami, niezawodnością, wysoką jakością wykonania i cichą pracą, dzięki rozwiązaniom antywibracyjnym, które redukują hałas mielenia o około 20dB w porównaniu do standardowych młynków.

Mignon Perfetto rosso 17NX wyposażony jest w aluminiową obudowę ze stalowymi elementami oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 50 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy, a znajdujący się tam uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni.

Młynek posiada również licznik zmielonych porcji kawy.

Przeznaczenie: espresso, inne metody parzenia (kawa turecka, french press, drip)

P-EU-MP-003-001

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
50 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
300 g
Moc
310 W
Wysokość
350 mm
Głębokość
180 mm
Szerokość
120 mm
Waga
5,6 kg
Silnik
1350 obr/min

Specyficzne kody

EUREKA Mignon Perfetto -...

2 090,00 zł
chat Komentarze (0)