• NA ZAMÓWIENIE
  • ECM S-Manuale 64
1

ECM S-Manuale 64 - Heritage Line


ECM S-Manuale 64 - Heritage Line to profesjonalny młynek żarnowy niemieckiego producenta, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego lub w biurze. Model wyposażony jest w system mikroregulacji mielenia, dzięki któremu możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy. Wersja z antracytową obudową i miedzianym wykończeniem.

Ilość
-- MODEL DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE --

ECM S-Manuale 64 - Heritage Line posiada te same cechy techniczne co ECM S-Manuale 64. Jest to profesjonalny młynek żarnowy niemieckiego producenta, który idealnie sprawdzi się do użytku domowego lub w biurze. Model wyposażony jest w system mikroregulacji mielenia, dzięki któremu możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, cichą pracą, niezawodnością i wysoką jakością wykonania. S-Manuale 64 wyposażony jest w płaskie stalowe żarna o średnicy 64 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy. Dodatkowo możliwa jest regulacja wysokości uchwytu na kolbę.

Model wyróżnia się antracytową obudową oraz miedzianymi akcentami. 

P-EC-MP-005-000

Opis

Rodzaj młynka
manualny
Średnica żaren
64 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
500 g
Moc
450 W
Wysokość
415 mm
Głębokość
200 mm
Szerokość
145 mm
Waga
6,5 kg

Specyficzne kody

Zobacz także

Tamper Station ECM

Tamper Station firmy ECM – wysokiej jakości, praktyczna stacja...

Cena 336,00 zł

ECM S-Manuale 64 - Heritage...

3 058,00 zł
chat Komentarze (0)