• Nowość
1

EUREKA Helios 65 - czarny mat

3 899,00 zł
Brutto

Młynek EUREKA Helios 65 to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w domu lub gastronomii. Młynek umożliwia zaprogramowanie 3 różnych doz kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.


Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Młynek EUREKA Helios 65 to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w gastronomii lub do użytku domowego. Młynek umożliwia zaprogramowanie 3 różnych doz kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.

Młynek  wyposażony jest w system mikroregulacji mielenia opatentowany przez firmę EUREKA, dzięki któremu możliwe jest bardzo dokładne dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, niezawodnością, wysoką jakością wykonania i cichą pracą, dzięki rozwiązaniom antywibracyjnym, które redukują hałas mielenia o około 20dB w porównaniu do standardowych młynków.

Helios 65 wyposażony jest w aluminiową obudowę oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 65 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy, a znajdujący się tam uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni. Wysokość uchwytu można regulować, aby dopasować go do używanego portafiltra.

Młynek posiada również licznik zmielonych porcji kawy.

Przeznaczenie: espresso, inne metody parzenia (french press, drip)

P-EU-MP-013-000

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
65 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
1,2 kg
Moc
280 W
Wysokość
600 mm
Głębokość
250 mm
Szerokość
220 mm
Waga
12 kg
Silnik
1370 obr/min
Wydajność
3,5-5 g/s

Specyficzne kody

EUREKA Helios 65 - czarny mat

3 899,00 zł
chat Komentarze (0)