• Nowość
1

EUREKA Helios 65 - czarny mat

3 899,00 zł
Brutto

Młynek EUREKA Helios 65 to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w domu lub gastronomii. Młynek umożliwia zaprogramowanie 3 różnych doz kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.

Kolor
Ilość
Dostawa 1-2 dni robocze

Młynek EUREKA Helios 65 to profesjonalny młynek do kawy włoskiego producenta EUREKA, który idealnie sprawdzi się w gastronomii lub do użytku domowego. Młynek umożliwia zaprogramowanie 3 różnych doz kawy przy użyciu wyświetlacza LCD oraz manualną kontrolę mielenia.

Młynek  wyposażony jest w system mikroregulacji mielenia opatentowany przez firmę EUREKA, dzięki któremu możliwe jest bardzo dokładne dobranie odpowiednich parametrów do przygotowania każdej kawy.

Młynek charakteryzuje się solidną konstrukcją, niezawodnością, wysoką jakością wykonania i cichą pracą, dzięki rozwiązaniom antywibracyjnym, które redukują hałas mielenia o około 20dB w porównaniu do standardowych młynków.

Helios 65 wyposażony jest w aluminiową obudowę oraz płaskie stalowe żarna o średnicy 65 mm. Rozpoczęcie mielenia odbywa się automatycznie poprzez dociśnięcie portafiltrem czujnika znajdującego się tuż pod wylotem kawy, a znajdujący się tam uchwyt umożliwia dozowanie kawy bez trzymania kolby w dłoni. Wysokość uchwytu można regulować, aby dopasować go do używanego portafiltra.

Młynek posiada również licznik zmielonych porcji kawy.

Przeznaczenie: espresso, inne metody parzenia (french press, drip)

P-EU-MP-013-000

Opis

Rodzaj młynka
programowalny
Średnica żaren
65 mm
Regulacja stopnia mielenia
mikroregulacja
Pojemność zbiornika na ziarna
1,2 kg
Moc
280 W
Wysokość
600 mm
Głębokość
250 mm
Szerokość
220 mm
Waga
12 kg
Silnik
1370 obr/min
Wydajność
3,5-5 g/s

Specyficzne kody

EUREKA Helios 65 - czarny mat

3 899,00 zł
chat Komentarze (0)