PROFITEC zawór Flow Control – regulacja przepływu wody
  • PROFITEC zawór Flow Control – regulacja przepływu wody
0

PROFITEC zawór Flow Control – regulacja przepływu wody

999,00 zł
Brutto

Zawór Flow Control PROFITEC umożliwia regulację przepływu wody w grupie zaparzającej E61. Pozwala on użytkownikowi na zmianę ilości wody przepływającej przez grupę w celu ręcznego profilowania ciśnienia. Regulacja zmiennego przepływu pozwala na długą preinfuzję w celu uzyskania bardziej równomiernego nasycenia i ekstrakcji espresso.

Ilość
Dostawa 1-2 dni robocze

Zawór Flow Control PROFITEC umożliwia regulację przepływu wody w grupie zaparzającej E61. Pozwala on użytkownikowi na zmianę ilości wody przepływającej przez grupę w celu ręcznego profilowania ciśnienia. Regulacja zmiennego przepływu pozwala na długą preinfuzję w celu uzyskania bardziej równomiernego nasycenia i ekstrakcji espresso.

Urządzenie do regulacji przepływu jest wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporne na korozję. Zmiany ciśnienia są odzwierciedlone przez dołączony do zestawu manometr, który instaluje się na przedniej części grupy. Urządzenie sterujące przepływem można zainstalować na każdym ekspresie PROFITEC espresso z grupą zaparzającą E61.

W zestawie:

  • zawór Flow Control
  • manometr PROFITEC
  • instrukcja

UWAGA: Urządzenie sterujące przepływem wody zostało zaprojektowane przez PROFITEC i nie ma gwarancji, że będzie działać w przypadku instalacji w maszynach innych producentów.

Jest również możliwość zakupu maszyny już z zamontowanym zaworem - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Opis

Grupa zaparzająca
E61

Specyficzne kody

Zobacz także

Profitec PRO T64

PRO T64 to profesjonalny młynek żarnowy z możliwością...

Cena 3 899,00 zł

Profitec PRO 600

Model PRO 600 to dwubojlerowy ekspres firmy Profitec....

Cena 9 800,00 zł

PROFITEC zawór Flow Control...

999,00 zł
chat Komentarze (0)