Bezzera MAGICA S MN
  • Bezzera MAGICA S MN
6

Bezzera MAGICA S MN

5 889,00 zł
Brutto

MAGICA S to wysokiej jakości, profesjonalny ekspres wyposażony w wydajną grupę E61 z klasycznym systemem termosyfonu. Ekspres posiada miedziany bojler z wewnętrznym wymiennikiem ciepła (HX). Obudowa ekspresu wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Ekspres wyposażony jest w pompę wibracyjną.

Zapraszamy do naszego SHOWROOMu.

Przy odbiorze własnym, bezpłatne szkolenie.


Ilość
Obecnie brak na stanie

MAGICA S MN to wysokiej jakości, profesjonalny ekspres. Wykorzystuje on zaawansowane rozwiązania technologicznie pozostając wierny klasycznemu stylowi. Ekspres wyposażony jest w wydajną grupę E61, z klasycznym systemem termosyfonu, dzięki któremu możemy uzyskać wyśmienite espresso oraz z funkcją preinfuzji. Ekspres posiada miedziany bojler, o pojemności 2l, z wewnętrznym wymiennikiem ciepła (HX) pozwalającym na jednoczesne przygotowanie espresso oraz użycie dyszy pary np. do spieniania mleka do cappuccino. Obudowa ekspresu wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Urządzenie wyposażone jest w 4 litrowy zbiornik na wodę oraz pompę wibracyjną. W przypadku braku wody układ grzewczy ekspresu jest zabezpieczony przez automatyczną blokadę.

MAGICA S MN może być instalowana w dowolnym miejscu bez konieczności bezpośredniego podłączenia do wody.  Ekspres może być wykorzystywany do pracy z dużą częstotliwością do przygotowania espresso, cappuccino lub herbaty. Ponadto wyposażony jest w dwa manometry, dysze pary i wody wykonane ze stali nierdzewnej wg. technologii „cool touch” która zapewnia rozgrzanie jedynie końcówki dyszy, duży podgrzewacz na filiżanki oraz lampkę sygnalizującą niski poziom wody. Dodatkowo posiada tackę ociekową o dużej pojemności. Przygotowanie espresso odbywa się poprzez przesunięcie dźwigni do góry, która uruchamia pompę wibracyjną i rozpoczyna się ekstrakcję kawy. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości espresso przesuwa się dźwignię w dół.

Zasilanie: 220 - 240 V / 50-60 Hz

W zestawie: 

Kolba z pojedynczą wylewką z drewnianą rączką
Kolba z podwójną wylewką z drewnianą rączką
Sitko do pojedynczego espresso
Sitko do podwójnego espresso
Ślepe sitko do backflushingu
Tamper plastikowy
Szczotka do czyszczenia grupy
Miarka do kawy
Instrukcja PL / IT / EN / FR / DE / ES

P-BZ-EK-008-000

Opis

Pompa
wibracyjna
Grupa zaparzająca
E61
Bojler
HX
Pojemność bojlera
2 L
Pojemność zbiornika
4 L
PID
nie
Bezpośrednie podłączenie wody
nie
Programowalna doza
nie
Moc
1250 - 1450 W
Wysokość
415 mm
Głębokość
425 mm
Szerokość
300 mm
Waga
22,7 kg

Specyficzne kody

Zobacz także

Ceado E37J

Ceado E37J, to profesjonalny młynek żarnowy włoskiej firmy...

Cena 5 990,00 zł
  • Promocja

Bezzera MAGICA S MN

5 889,00 zł
chat Komentarze (1)
Oceń