• Nowość
0

BEZZERA Flow Control – regulacja przepływu wody (WOOD)

668,00 zł
Brutto

Zawór Flow Control BEZZERA umożliwia regulację przepływu wody w grupie zaparzającej E61. Pozwala on użytkownikowi na zmianę ilości wody przepływającej przez grupę w celu ręcznego profilowania ciśnienia. Regulacja zmiennego przepływu pozwala na długą preinfuzję w celu uzyskania bardziej równomiernego nasycenia i ekstrakcji espresso. Wersja z drewnianym wykończeniem.


Ilość
Obecnie brak na stanie

Zawór Flow Control BEZZERA umożliwia regulację przepływu wody w grupie zaparzającej E61. Pozwala on użytkownikowi na zmianę ilości wody przepływającej przez grupę w celu ręcznego profilowania ciśnienia. Regulacja zmiennego przepływu pozwala na długą preinfuzję w celu uzyskania bardziej równomiernego nasycenia i ekstrakcji espresso.

Urządzenie do regulacji przepływu jest wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporne na korozję. Zmiany ciśnienia są odzwierciedlone przez dołączony do zestawu manometr, który instaluje się na przedniej części grupy. Urządzenie sterujące przepływem można zainstalować na każdym ekspresie BEZZERA  z grupą zaparzającą E61.

W zestawie:

  • zawór Flow Control z drewnianym wykończeniem
  • manometr BEZZERA
  • instrukcja

UWAGA: Urządzenie sterujące przepływem wody zostało zaprojektowane przez BEZZERA i nie ma gwarancji, że będzie działać w przypadku instalacji w maszynach innych producentów.

Jest również możliwość zakupu maszyny już z zamontowanym zaworem - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Opis

Grupa zaparzająca
E61

Specyficzne kody

Zobacz także

Bezzera MAGICA S MN

MAGICA S to wysokiej jakości, profesjonalny ekspres wyposażony...

Cena 6 790,00 zł

BEZZERA Flow Control –...

668,00 zł
chat Komentarze (0)