O Sole mio, czyli najnowsza Bezzera

list In: Aktualności

Kolejny grudniowy wpis i kolejne nowości, tym razem od Bezzery… A nie czekajcie, przecież mamy już prawie marzec. Pierwotnie wpis ten miał się ukazać pod koniec zeszłego roku, ale ogrom przygotowań do wdrożenia naszej nowej marki palarni (sprawdźcie Cortonero) sprawił, że dokończyliśmy ten wpis dopiero teraz. O czym więc napiszemy dzisiaj? O Bezzerze Sole – czyli najnowszym projekcie mediolańskiego producenta. Jakie nowości i usprawnienia znalazły się w najnowszym produkcie mediolańskiej firmy? Zapraszamy do lektury!

To co musimy podkreślić na początku to odważny, jak na Bezzerę, design. Boczne panele obudowy są wypukłe co sprawia, że bryła przypominaj diament (trochę podobnie jak w Rocket Giotto). Również nóżki ekspresu mają wyróżniający się wygląd – nowoczesny i lekki. Ponadto ekspres można kupić w aż czterech wersjach kolorystycznych – typowej chromowanej stali, jak również matowym białym, czarnym lub zielonym.

Jeżeli chodzi zaś o techniczne aspekty ekspresu to jest to de facto nowa odsłona Bezzery Mitici TOP – mamy więc grupę zaparzającą E61, będącą gwarancją najwyższej stabilności temperaturowej, sterownik PID z shot timerem, pozwalający na zmianę temperatury wody do ekstrakcji i śledzenie długości jej trwania, 2-litrowy bojler typu HX oraz pompę rotacyjna umożliwiająca podłączenie ekspresu zarówno do sieci wodociągowej, jak i 4-litrowego zbiornika. Nawet gabaryty ekspresu są podobne (305x455x415 mm) i 27 kg masy.

Ponadto można przy zakupie Sole można od razu wyposażyć go w możliwość profilacji ciśnienia, za pomocą zaworu flow control, jest to jednak opcja dodatkowo płatna.

Jeżeli po przeczytaniu wpisu, albo obejrzeniu zdjęć, jesteś zainteresowany zakupem Bezzery Sole, to standardowo zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@coffeesite.pl), telefonicznego lub do wizyty w naszym showroomie w Nadarzynie, gdzie już niedługo będzie można zobaczyć ten model.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December